
Малярна клейка стрічка Polax для фактурних поверхонь 25 мм х 20 м (101-154)
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-154
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стрічка малярська призначена для проведення фасадних ремонтних та фарбувальних робіт, використовується в будівництві та в автомайстернях. Основне призначення малярної стрічки - створення чіткої межі поділу кольорів при багатобарвному забарвленні в інтер'єрах та екстер'єрах. Використовується для рідких фарб, запобігає підтіканню. Використовується для зовнішніх робіт для запорошених і структурних поверхонь. Малярна стрічка Polax для фактурних поверхонь 25 мм х 20 м (101-154)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-154 |
| Довжина | 20 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Акриловий сольвент |
| Основа стрічки | Кріпований папір |
| Відсилання | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Застосування | Для зовнішніх робот. захист фактурних поверхонь від потрапляння лакофарбових матеріалів; проведення лакофарбових робіт усередині та зовні приміщень; утворення чіткого контуру фарбування під час з'єднання різних кольорів. |
| Розмір | 25 мм х 20 м |
| Сила адгезії | 7Н/25мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Температура експлуатації | до +70°C |
| Товщина | 120 мкм |
| Рівень адгезії | Середній |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи, розчинників |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴


