
Пензель круглий Polax №10/40мм, тип "Стандарт" професійний, змішаний ворс, дерев'яна ручка (08-005)
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08-005
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензлі зі змішаною щетиною поєднують у собі найкращі властивості пензлів з натуральним та штучним ворсом: хороший забір фарби та висока зносостійкість. Лавіруючи різним відсотковим співвідношенням змішування штучних волокон і натуральної щетини можна домогтися потрібних характеристик по пружності, зносостійкості та м'якості волокон, необхідні виконання тих чи інших видів малярних робіт. Змішана щетина – один з найбільш прийнятних варіантів при роботі з лакофарбовими матеріалами на водній основі, а також із вмістом розчинників: натуральний ворс за рахунок мікроскопічних лусочок добре набирає та утримує фарбу/лак, а штучний підвищує продуктивність, рівномірно розподіляючи матеріал по поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип малярського пензля | Кругла |
| Форма малярського пензля | Циліндрична |
| Матеріал ворсу | Натуральна щетина |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина ворсу | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Флейцеві |
| Розмір | 10/40 мм |
| Артикул | 08-005 |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Довжина щетини | 40 |
| Призначення | Під час роботи з лакофарбовими матеріалами на водній основі, а також із вмістом розчинників |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Відсилання | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Гарантія | 14 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴





