
Пензель круглий Polax №16/55мм, тип "Стандарт" професійний, змішаний ворс, дерев'яна ручка (08-008)
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 08-008
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пензлі зі змішаною щетиною поєднують у собі найкращі властивості пензлів з натуральним та штучним ворсом: хороший забір фарби та висока зносостійкість. Лавіруючи різним відсотковим співвідношенням змішування штучних волокон і натуральної щетини можна домогтися потрібних характеристик по пружності, зносостійкості та м'якості волокон, необхідні виконання тих чи інших видів малярних робіт. Змішана щетина – один з найбільш прийнятних варіантів при роботі з лакофарбовими матеріалами на водній основі, а також із вмістом розчинників: натуральний ворс за рахунок мікроскопічних лусочок добре набирає та утримує фарбу/лак, а штучний підвищує продуктивність, рівномірно розподіляючи матеріал по поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип малярського пензля | Кругла |
| Форма малярського пензля | Циліндрична |
| Матеріал ворсу | Натуральна щетина |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Діаметр | 55 мм |
| Довжина ворсу | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | При роботі з лакофарбовими матеріалами на водній основі, а також із вмістом розчинників |
| Вид | Флейцеві |
| Розмір | 16/55 мм |
| Артикул | 08-008 |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна-виробник | Китай |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина щетини | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴

