
Диск Polax абразивний відрізний по металу Polax 41 14А 180 х 1.6 х 22.23 (54-100)
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54-100
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Абразивні відрізні та шліфувальні (зачисні) круги по металу відрізняються високою якістю, надійністю та ефективністю. Відрізні круги стійкі до навантажень і виконані на бакелітовій зв'язці з армуючими компонентами. Кола Polax можна використовувати при різанні виробів: з конструкційної та інструментальної сталі; нержавіючої, кислототривкої та жаростійкої сталі, а також із кольорових металів та їх сплавів. Безпечне застосування абразивного відрізного кола по металу забезпечується шляхом армування диска склосіткою, що перешкоджає його руйнуванню на високій швидкості використання. Переваги роботи з відрізними колами ТМ Polax: чистий рівний зріз, низький рівень вібрації завдяки точному відцентруванню та балансуванню кола, рідкісна зміна різальних дисків через їх високу зносостійкість.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Polax |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Мідь, Алюміній, Сталь, Латунь |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Відрізні |
| Артикул | 54-100 |
| Додаткова характеристики | 41 14А |
| теги | круг відрізний за неіржавкою сталлю, тонкий відрізний круг, круг відрізний для металу 180 мм ціна, круг відрізний для металу 180 мм Полакс, круг відрізний для металу 180 мм атаман, диск відрізний абразивний |
| Робочий матеріал | Бронза, Латунь, Чавун, Високолегована сталь, Метал, Алюміній, Свинець, Олово, Цинк, Сталь, Мідь, Неіржавка сталь |
| Доставка/Оплата | Відвантаження "День у День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник товару | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,23 мм |
| Тип товару | Суцільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴


