
Стрічка сигнальна Polax огороджувальна червоно-біла 50 мм х 50 м (101-040)
33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-040
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Огороджувальна (сигнальна) стрічка використовується для огородження ділянок дороги під час проведення на них ремонтних робіт або в аварійних ситуаціях. Також застосовується при ремонті різних комунікацій, на спортивних заходах, відкритих траншеях та інших небезпечних ділянках. Сигнальна стрічка покликана попереджати автомобілістів та пішоходів про потенційну небезпеки, яка загрожує їхньому пересування всередині огородженої зони. Огороджувальна стрічка виготовляється із ПВД – поліетилену високого тиску. При виробництві до її складу додається спеціальний світлостабілізатор, що дозволяє стрічці бути видимою здалеку за будь-яких погодних умов, а також у темний час доби. Колірну гаму огороджувальної стрічки складають червоно-білі смуги, що чергуються під кутом 45°. Сигнальна стрічка має такі характеристики: відсутність характерного для поліетиленових стрічок ефекту скручування; Висока міцність; не схильна до розшарування; Стійкість до серйозних перепадів температури. Стрічка сигнальна Polax огороджувальна червоно-біла 50 мм х 50 м (101-040)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-040 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 50 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клей | Відсутній |
| Колір | Червоно-білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | ПЕ високого тиску |
| Розмір | 50 мм х 50 м |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -15 до +60°C |
| Товщина | 350 мкм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴

