
Скотч двосторонній Polax клейка стрічка на поліпропіленовій основі 50 мм х 5 м (101-001)
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101-001
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скотч двосторонній Polax на поліпропіленовій основі використовується для основного або допоміжного кріплення покриттів для підлоги, декоративних панелей, не важких вертикальних і навісних конструкцій. Двосторонній скотч суттєво спрощує процес виробництва у багатьох сферах діяльності: провадженні корпусних меблів, поліграфічній промисловості, рекламній справі. Застосування двостороннього скотчу дозволяє простим та швидким способом отримати досить міцне та надійне кріплення елементів на тривалий чи короткий термін. Тому найчастіше він застосовується для приклеювання підлогових покриттів, проклеювання стиків лінолеуму, укладання ковроліну та килимових доріжок на сходах. Таким чином, матеріал добре фіксується, але може бути легко демонтований у будь-який необхідний час. Стрічка легко забирається з поверхні підлоги після демонтажу, практично не залишає слідів та не деформує основу. Скотч двосторонній Polax 50 мм х 5 м (101-001)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Прозорий |
| Тип | Клейка стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-001 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 5 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Застосування | При монтажі покриття для підлоги; у виробництві поліграфічних виробів та рекламних носіїв; для фіксації різних елементів; при виконанні ремонтних та монтажних робіт у побуті; у процесі збирання меблів. |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Поліпропіленова плівка |
| Розмір | 50 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 24Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, вологи |
| Температура експлуатації | Від -40 до +80°C |
| Товщина | 115 мкм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴









