
Клейка стрічка Polax скотч пакувальний, білий 45мм х 100м (101-190)
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-190
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Клейка стрічка Polax скотч пакувальний, білий 45мм х 100м (101-190) є надійним і зручним засобом для пакування, скріплення та фіксації різних предметів. Ця стрічка, вироблена з високоякісних матеріалів, має низку переваг, які роблять її чудовим вибором для різних завдань пакування та кріплення. Білий колір скотча забезпечує професійний і акуратний зовнішній вигляд упаковки. Цей скотч має високу міцність, що дає змогу надійно закріплювати запаковані предмети і запобігати випадковому руйнуванню упаковки. Скотч має гарну клейкість, що полегшує його приклеювання і надійну фіксацію. Підходить для пакування коробок, посилок, документів, а також для низки інших завдань як у домашньому, так і в професійному використанні. Клейка стрічка Polax скотч пакувальний 45мм х 100м (101-190) є надійним засобом для ефективного пакування та фіксації предметів, забезпечуючи захист і збереження вашого вантажу або товарів. Цей продукт ідеально підходить для офісу, складу або домашнього використання і допоможе вам зробити пакування більш надійним і акуратним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-190 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 100 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Застосування | Канцелярські роботи, Упаковка гофротари, Захист від пошкоджень, Побутове призначення (постери, плакати, оголошення) |
| Клейовий склад | Акрил |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | PP плівка |
| Розмір | 45 мм х 100м |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 5,25Н/25мм |
| Стійкість до: | Пилу, бруду |
| Температура експлуатації | до +60°C |
| Товщина | 45 мкм |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴


