
Стрічка сигнальна Polax клейка огороджувальна чорно-жовта 48 мм х 50 м (101-177)
72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-177
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сигнальна клейка стрічка з кольоровими смугами незамінний помічник при проведенні будь яких ремонтних робіт, особливо у місцях великого скупчення людей Стрічка застосовується для довгочасного маркування рухомих і нерухомих предметів, розмітки поверхонь, для попередження про небезпеку у виробничих зонах Використовується на підприємствах, в складських комплексах, у службових приміщеннях з небезпечними об'єктами ( підйомне транспортне встаткування, трубопроводи, тощо), у лікарнях і інших установах для позначення особливих об'єктів. Тобто основне призначення стрічки захистити територію, яка може бути небезпечною для людейСтрічка сигнальна Polax клейка огороджувальна чорно-жовта 48 мм х 50 м (101-177)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-177 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 48 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клей | Синтетичний каучук |
| Колір | Чорно-жовтий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | ПЕ високого тиску |
| Розмір | 48 мм х 50 м |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -15 до +60°C |
| Товщина | 350 мкм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴

