
Клейка стрічка Polax скотч пакувальний прозорий 100 м x 45 мм (101-051)
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101-051
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клейка пакувальна стрічка Polax – це універсальний та недорогий спосіб надійно запакувати товар для транспортування на будь-які відстані. Скотч пакувальний прозорий складається з поліпропіленової плівки, на яку нанесений акриловий клейовий шар. Має відмінну клейкість до картону, паперу, плівки, пластику, обробленого дерева та інших матеріалів. Стрічка може використовуватися на запилених поверхнях, в умовах помірної вологості, має стабільну стійкість до дії сонячних променів, діапазон термостійкості від -10 до +60°С. Скотч не має запаху, забезпечує стабільне розмотування і розтягнення без ризику випадкового надриву, має середній рівень еластичності. Скотч Polax 100 м x 45 мм (101-051)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-051 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 100 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Застосування | Канцелярські роботи, Упаковка гофротари, Захист від пошкоджень, Побутове призначення (постери, плакати, оголошення) |
| Клейовий склад | Акриловий |
| Колір | Прозорий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | PP плівка |
| Розмір | 45 мм х 100 м |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 5,25Н/25мм |
| Стійкість до: | Пилу, бруду |
| Температура експлуатації | до +60°C |
| Товщина | 38 мкм |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴





