
Клейка ПВХ стрічка Polax для теплоізоляції 45 мм х 30 м (101-149)
87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-149
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Теплоізоляційна стрічка ПВХ; забезпечує щільне прилягання до металів, пластику, дерева, спіненого каучуку та поліетилену; призначена для використання всередині та зовні приміщень. Застосовується при теплоізоляції; склеювання стиків спіненого РЕ та каучуку; фіксація утеплювальних та бар'єрних матеріалів. Клейка ПВХ стрічка Polax 45 мм х 30 м (101-149)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-149 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 30 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Застосування | Теплоізоляція; Склеювання стиків спіненого РЕ та каучуку; Фіксація утеплювальних та бар'єрних матеріалів |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | ПВХ |
| Розмір | 45 мм х 30 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 4,5Н/25мм |
| Стійкість до: | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -20 до +80°C |
| Товщина | 125 мкм |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴




