
Клейка стрічка Polax для ремонту тріщин, сколів, плівки та брезента 60 мм х 5 м (101-151)
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-151
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Поліетиленова стрічка, що клеїть; використовується для тимчасового та довгострокового ремонту порізів та тріщин; висока клейкість до матеріалів з поліетилену, ПВХ, нейлону, поліестеру, брезенту тощо; призначена для використання всередині та зовні приміщень. Застосовується при ремонті сколів та тріщин на прозорих пластиках та скла; запобігання подальшому розтріскуванню вже пошкоджених поверхонь, ремонту, сколів та тріщин на плівках, брезенті та полотнах; запобігання подальшому розриву пошкоджених швів. Клейка захисна стрічка Polax 60 мм х 5 м (101-151)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Прозорий |
| Тип | Клейка стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-151 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 5 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Застосування | Теплиці, Запобігання подальшому розтріскуванню вже пошкоджених поверхонь, Вікна та двері, Побутові предмети, Автомобільні фари та скло, Меблі, Вантажні тенти |
| Клейовий склад | Акрил |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Поліетиленова плівка |
| Розмір | 60 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 11Н/25мм |
| Стійкість до: | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -20 до +80°C |
| Товщина | 17 мкм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴




