
Стрічка двостороння клейка Polax піно-силіконова сильної фіксації 12 мм х 1 м (101-146)
104 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101-146
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Стійкість до великих навантажень (1м витримує 30кг);- Забезпечує довговічне кріплення (до 10 років); - Сумісна з плоскими, структурними та нерівними поверхнями; - Невидима фіксація прозорих матеріалів (скло, пластики); - Відмінна клейкість до матеріалів з металу, обробленого дерева, скла, пластиків, картону тощо; - Використання всередині та ззовні приміщень; - Стійка до механічних навантажень, вібрацій, перепадів температур, вологи, УФвипромінювання.Клейка стрічка сильної фіксації Polax 12 мм х 1 м (101-146)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-146 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 1 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Модифікований акрил |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Спінений акрил |
| Розмір | 12 мм х 1 м |
| Рівень адгезії | Надвисокий |
| Сила адгезії | 49Н/25мм |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -30 до +110°C |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴



