
Стрічка двостороння клейка Polax швидкої фіксації 10 мм х 5 м (101-144)
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-144
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Ультра тонка основа стрічки утворює непомітний проміжок між поверхнями;- Високий рівень початкової клейкості забезпечує швидку фіксацію матеріалів;- 100% прилягання до рівних поверхонь;- Невидима фіксація прозорих матеріалів (скло, пластики);- Відмінна клейкість до матеріалів з металу, обробленого дерева, скла, пластиків, кераміки, картону тощо;- Використання всередині та ззовні поміщень;- Стійка до низьких та високих температу Двостороння клейка стрічка Polax 10 мм х 5 м (101-144)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Прозорий |
| Тип | Клейка стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-144 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 5 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Модифікований акрил |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | PET плівка |
| Розмір | 10 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Надвисокий |
| Сила адгезії | 48Н/25мм |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -30 до +110°C |
| Товщина | 210 мкм |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴









