
Герметизуюча водостійка стрічка Polax силіконова 25 мм х 3 м (101-162)
436 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-162
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Активується (самовулканізується) поздовжнім розтягненням;- Забезпечує 100% герметизацію з’єднань та стиків; - Еластична силіконова основа щільно прилягає до поверхонь будь-якої форми; - Вологостійка та водонепроникна; - Можливість використання на брудних, вологих, масляних, жирних поверхнях; - Захищає від корозіїї; - Сумісна з матеріалами з металу, пластику, гуми тощо; - Для використання всередині та ззовні приміщень; - Стійка до тиску 8 Бар, механічних навантажень, вібрацій, перепадів температур від -60 до +210°C, вологи, УФвипромінювання. Для використання: 1. Відрізати стрічку необхідної довжини. 2. Зняти прозору захисну підкладку. 3. Обмотати з натягом місце герметизації, перекриваючи стрічкою щонайменше половини кожного попереднього шару. Герметизуюча водостійка стрічка Polax силіконова 25 мм х 3 м (101-162)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Прозорий |
| Тип | Прозора |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-162 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 3 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Відсутній |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Силікон |
| Розмір | 25 мм х 3 м |
| Рівень адгезії | Пропорційний рівню розтягування |
| Стійкість до: | УФ – випромінювання, розчинники, вологи. Еластичність: 500% |
| Температура експлуатації | Від -60 до +210°C |
| Товщина | 0,5 мм |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 ₴




