
Самозлипаюча ізоляційна стрічка Polax гумова 19 мм х 5 м (101-163)
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-163
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Активується (самовулканізується) поздовжнім розтягненням; - Забезпечує електричний та механічний захист з’єднань; - Витримує напругу пробою до 21000В; - Високий рівень механічної стійкості до стирання та старіння; - Сумісна з матеріалами з металу, пластику, гуми та всіма типами оболонок проводів; - Використання всередині та ззовні приміщень; - Стійка до механічних навантажень, вібрацій, перепадів температур, пару, УФвипромінювання Для використання: 1. Відрізати стрічку необхідної довжини. 2. Зняти чорну захисну підкладку. Розтягнути стрічку в 2 рази від початкової довжини.3. Обмотати з натягом місце герметизації, перекриваючи стрічкою щонайменше половину кожного попереднього шару. Самозлипаюча ізоляційна стрічка Polax гумова 19 мм х 5 м (101-163)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-163 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 5 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Відсутній |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Етиленпропіленова гума |
| Розмір | 19 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Пропорційний рівню розтягування |
| Стійкість до: | Розчинники, хімікати. Витримує напругу пробою до 21000В. Еластичність: 500% |
| Температура експлуатації | До +90°C |
| Товщина | 0,5 мм |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴




