
Стрічка сигнальна Polax огороджувальна чорно-жовта 50 мм х 200 м (101-143)
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101-143
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сигнальна стрічка з кольоровими смугами – незамінний помічник при проведенні будь-яких ремонтних робіт, особливо у місцях великого скупчення людей. Переконайтеся в її необхідності. З її допомогою можна попередити про те, що та чи інша ділянка дороги та території несправна, і становить загрозу для життя та здоров'я. Також червона огороджувальна стрічка використовується на будівництвах та будівлях, доступ до яких обмежений. Виріб попередить про кабелі, які часто залишаються неізольованими під час проведення земельних робіт. Тобто основне призначення стрічки — захистити територію, яка може бути небезпечною для людей. Огороджувальна стрічка виготовляється із ПВД-поліетилену високого тиску. При виробництві до її складу додається спеціальний світлостабілізатор, що дозволяє стрічці бути видимою здалеку за будь-яких погодних умов, а також у темний час доби. Колірну гаму огороджувальної стрічки складають чорно-жовті смуги, що чергуються під кутом 45°. Сигнальна стрічка має такі характеристики: відсутність характерного для поліетиленових стрічок ефекту скручування; висока міцність; не схильна до розшарування; стійкість до серйозних перепадів температури. Стрічка сигнальна Polax огороджувальна 50 мм х 200 м чорно-жовта (101-143)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-143 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 200 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клей | Відсутній |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | ПЕ високого тиску |
| Розмір | 50 мм х 200 м |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -15 до +60°C |
| Товщина | 350 мкм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴

