
Скотч двосторонній Polax клейка стрічка на тканинній основі 50 мм х 10 м (101-005)
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-005
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Двосторонній скотч на тканинній основі складається із спеціальної армованої поліпропіленової тканини білого кольору, на яку з обох боків нанесений клейовий шар на основі синтетичного каучуку. Клейова основа забезпечує відмінну клейкість до ворсяних, волокнистих, шерстих, шкіряних, металевих, дерев'яних, пластикових та інших матеріалів. Має високий рівень стійкості до стирання і механічних зрушень. При короткостроковому використанні завдяки надміцній армованій основі стрічка видаляється з поверхні єдиною цільною смугою без залишків клею. Стрічка призначена для горизонтального та вертикального кріплення всередині приміщень. Скотч двосторонній Polax 50 мм х 10 м (101-005)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-005 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 10 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | РЕ плівка, армована тканинною сіткою |
| Розмір | 50 мм х 10 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 27Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, вологи |
| Температура експлуатації | Від -40 до +80°C |
| Товщина | 240 мкм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴









