
Терка пінопластова Polax посилена професійна 500 х 130 мм (20-021)
212 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20-021
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Терка пінопластова Polax розміром 500 х 130 мм - це професійний інструмент, розроблений для виконання якісних штукатурних робіт. Ця терка спеціально призначена для делікатного розгладження верхнього шару штукатурки, надаючи поверхні ідеальну гладкість і вирівнюючи дрібні горби та нерівності. Завдяки своїй легкості і щільності в 90 кг/м3, терка забезпечує високу продуктивність і зручність у використанні, знижуючи втому при тривалій роботі. Посилена конструкція терки гарантує її довговічність і здатність витримувати інтенсивні навантаження, що робить її незамінним інструментом для професіоналів. Ергономічна ручка не ковзає в руках і має оптимальні розміри та форму, що додає контроль і зручність у процесі роботи. Використання цієї терки дасть змогу домогтися професійних результатів під час оштукатурювання стін і стель, забезпечуючи рівну і гладку обробку. Терка Polax професійна 500 х 130 мм (20-021).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20-021 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 500 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Пінопласт |
| Особливості | Посилена |
| Призначення | Для вирівнювання і вигладжування штукатурки забезпечує подовжений термін використання |
| Розмір | 500 х 130 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Щільність | 90 кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴


