
Скотч двосторонній Polax клейка стрічка Спеціалізована на спіненій основі 15 мм х 2 м (101-036)
14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-036
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Двосторонній скотч на спіненій основі складається з носія на основі спіненого поліетилену білого кольору, на який з обох боків нанесений клей. Завдяки клейовому шару на основі синтетичного каучуку стрічка має відмінну клейкість до матеріалів з металу, дерева, кераміки, обробленого каменю, скла, картону тощо. М'яка, спінена, еластична, амортизуюча основа товщиною 1мм ідеально підходить для монтажу предметів на нерівні та шорсткі поверхні, щільно прилягаючи до всіх поглиблень та інших недоліків поверхонь. Має високий рівень стійкості до механічних коливань, вібрацій, зсувів і т.д. Скотч-пінка призначена для використання на горизонтальних та вертикальних поверхнях усередині приміщень. Скотч двосторонній Polax на універсальній основі 15 мм х 2 м (101-036)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Білий |
| Тип | Клейка стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-036 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 5 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Спінений поліетилен |
| Робочий матеріал | Оброблене дерево, метал, пластик, скло, картон, кераміка, камінь, пофарбовані поверхні |
| Розмір | 15 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 22Н/25 мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -20 до +70°C |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴









