
Стрічка двостороння клейка Polax на піно-акриловій основі 12 мм х 2 м (101-038)
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-038
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Двосторонній скотч на піно-акриловій основі складається з прозорого акрилового клейового носія. Особливістю акрилової стрічки є міцність з'єднання, що досягається через 24 години після нанесення, а також довговічність з'єднання, що становить до 10 років при коректній експлуатації. Стрічка має високий рівень стійкості до механічних навантажень, вібрацій, сонячного випромінювання, пари, вологи, низьких та високих температур. Акриловий скотч має відмінну клейкість до матеріалів із металу, дерева, кераміки, пластику, обробленого каменю, скла і т.д. Завдяки еластичній основі завтовшки 1 мм – стрічку можна розтягувати вздовж, регулюючи її товщину. Дуже економічна у використанні, на відміну від спінених клейких стрічок, які потрібно наносити на поверхні суцільними смугами – скотч піно-акриловий можна наносити невеликими «шматками» по всьому периметру. Замінює саме різи, цвяхи та інші механічні види кріплень. Має високий рівень стійкості до зсувів та відшарування. Призначений для використання на горизонтальних та вертикальних поверхнях зовні та всередині приміщень. Клейка стрічка на піно-акриловій основі Polax 12 мм х 2 м (101-038)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Тип | Клейка стрічка |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-038 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 2 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Модифікований акрил |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Піно-акрилове |
| Розмір | 12 мм х 2 м |
| Рівень адгезії | Початковий – високий, кінцевий – надвисокий |
| Сила адгезії | 38Н/25мм |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -40 до +120°C |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴









