
Скотч двосторонній Polax клейка стрічка на спіненій основі 15 мм х 5 м (101-029)
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-029
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Двосторонній скотч на спіненій основі складається із укріпленого носія на основі спіненого поліетилену білого кольору, на який з обох боків нанесений клей. Клейовий шар на основі синтетичного каучуку забезпечує відмінну клейкість до матеріалів з обробленого дерева, металу, пластику, скла, картону, кераміки, каменю, пофарбованих поверхонь тощо. М'яка, спінена, еластична, основа, що амортизує, товщиною 1мм, поглинає всі нерівності поверхонь і ідеально підходить для монтажу предметів на нерівні і шорсткі поверхні, щільно прилягаючи до всіх поглиблень та інших недоліків матеріалів. Має високий рівень стійкості до механічних коливань, вібрацій, зсувів і т.д. Двосторонній скотч-пінка забезпечує суперміцне з'єднання. Рекомендується для використання на горизонтальних та вертикальних поверхнях усередині приміщень. Скотч двосторонній Polax на універсальній основі 15 мм х 5 м (101-029)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-029 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 5 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Спінений поліетилен |
| Робочий матеріал | Оброблене дерево, метал, пластик, скло, картон, кераміка, камінь, пофарбовані поверхні |
| Розмір | 15 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 24Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -30 до +85°C |
| Товщина | 0.9 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴









