
Скотч двосторонній Polax клейка стрічка на поліпропіленовій основі 50 мм х 10 м (101-002)
61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-002
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Скотч двосторонній Polax на поліпропіленовій основі використовується для основного або допоміжного кріплення покриттів для підлоги, декоративних панелей, не важких вертикальних і навісних конструкцій. Двосторонній скотч суттєво спрощує процес виробництва у багатьох сферах діяльності: провадженні корпусних меблів, поліграфічній промисловості, рекламній справі. Застосування двостороннього скотчу дозволяє простим і швидким способом отримати досить міцне і надійне кріплення елементів на тривалий або короткий термін. Таким чином, матеріал добре фіксується, але може бути легко демонтований у будь-який необхідний час. Стрічка легко забирається з поверхні підлоги після демонтажу, практично не залишає слідів та не деформує основу. Скотч двосторонній Polax 50 мм х 10 м (101-002)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-002 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 10 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Застосування | При монтажі покриття для підлоги; у виробництві поліграфічних виробів та рекламних носіїв; для фіксації різних елементів; при виконанні ремонтних та монтажних робіт у побуті; у процесі збирання меблів. |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Поліпропіленова плівка |
| Розмір | 50 мм х 10 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 24Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, вологи |
| Температура експлуатації | Від -40 до +80°C |
| Товщина | 115 мкм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 ₴









