
Диск Polax абразивний шліфувальний по металу 1 14А 230х6х22, 23 (54-105)
182 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54-105
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Абразивні відрізні та шліфувальні (зачисні) круги по металу відрізняються високою якістю, надійністю та ефективністю. Відрізні круги стійкі до навантажень і виконані на бакелітовій зв'язці з армуючими компонентами. Кола Polax можна використовувати при різанні виробів: з конструкційної та інструментальної сталі; нержавіючої, кислототривкої та жаростійкої сталі, а також із кольорових металів та їх сплавів. Безпечне застосування абразивного відрізного кола по металу забезпечується шляхом армування диска склосіткою, що перешкоджає його руйнуванню на високій швидкості використання. Переваги роботи з відрізними колами ТМ Polax: чистий рівний зріз, низький рівень вібрації завдяки точному відцентруванню та балансуванню кола, рідкісна зміна різальних дисків через їх високу зносостійкість.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 54-105 |
| Вид | Зачисні |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткова характеристики | Товщина 6 мм, 1 14 А |
| Доставка/Оплата | Відвантаження "День у День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Діаметр | 230 мм |
| Діаметр посадки диска | 22,23 мм |
| Країна виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Робочий матеріал | Бронза, Латунь, Чавун, Високолегована сталь, Метал, Алюміній, Свинець, Олово, Цинк, Сталь, Мідь, Неіржавка сталь |
| Тип товару | Суцільний |
| теги | диск шліфувальний 230 мм на болгарку вушм, круг шліфувальний Полакс, диск абразивний зачисний, коло зачищений Полакс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴


