
Паяльник електричний контактний 60 W Polax (32-010)
382 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32-010
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Отличный и удобный в работе паяльник со сменным жалом. Жало подходит для работы с большинством радиокомпонентов и проводников. Корпус выполнен из очень качественного пластика с прорезиненной вставкой, благодаря которой паяльник удобно лежит в руке. Шнур толстый и гибкий, находится в мягкой изоляции, а также сам провод является термостойким, то есть случайное прикосновение разогретого паяльника переживет без всяких потерь. Еще одним плюсом является то, что в комплекте идет европейская вилка. Паяльник компактный и имеет небольшой размер. Также в комплекте идет подставка, на которую можно поставить паяльник во время нагрева.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | Полікарбонат з м'яким ПВХ покриттям |
| Тип | Контактний |
| Потужність | 40 Вт |
| Комплектація | Підставка з оцинкованого заліза (79 х 50 мм) |
| Артикул | 32-010 |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина стрижня, мм | 104 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Материал стержня | 202 нержавіюча сталь |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Довжина ручки, мм | 110 |
| Довжина шнура, м | 1,35 |
| Регулювання температури | Немає |
| Матеріал паяльного жала | Мідь нікельована (змінне) |
| Частота тока | 50 Hz |
| Довжина паяльного жала, мм | 24 |
| Товщина стрижня, мм | 13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴







