
Клейка стрічка Polax скотч паперовий крафт 20 м x 48 мм (101-174)
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-174
+380 (50) 288-80-08
Відділ інтернет-продажу- +380 (98) 287-80-08Менеджер відділу інтернет-продажів
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Клейка стрічка паперова це класичний продукт для безпечного закриття картонних коробок, який є захисною пломбою для пакування вантажів. Не має шару з поліетилену, типового для паперового скотчу: екологічно чистий продукт; розкладається у природі; підлягає вторинній переробці; безпечний клей із каучуку; міцно кріпиться до будь якої поверхі; без пластикового покриття; не містить шкідливих для природихімічних речовин; надає посилкам акуратного та естетичного вигляду. Клейка стрічка Polax скотч паперовий крафт 20 м x 48 мм (101-174)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Односторонній |
| Тип | Матовий |
| Довжина | 2000 см |
| Ширина | 48 мм |
| Колір | Коричневий |
| Комплектація диспенсером | Ні |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 20 м x 48 мм |
| Застосування | Канцелярські роботи, Паковання гофротаври, Захист від пошкоджень, Поттове призначення (постері, плакати, оголошення) |
| Артикул | 101-174 |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Товщина | 110-140 мкм |
| Країна-виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Відсилання | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Температура експлуатації | до +60°C |
| Клейовий склад | Каучук |
| Стійкість до: | Пило, бруду |
| Основа стрічки | Крафт |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 5,25Н/25мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴


