
Скотч армированный Polax клейкая лента усиленная 50 мм х 10 м (101-100)
63 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 101-100
+380 (50) 288-80-08
Отдел интернет-продаж- +380 (98) 287-80-08Менеджер отдела интернет-продаж
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Армована стрічка «Посилена» складається із укріпленої армованої тканинної основи ламінованого поліетиленом чорного кольору. Клейовий шар на основі синтетичного каучуку забезпечує відмінну клейкість до матеріалів з металу, пластику, дерева, плівки, текстилю, бетону, цегли, каменю, скла, кераміки тощо. Еластична основа тканини щільно прилягає до поверхонь будь-якого рельєфу: рівних, шорстких, нерівних. Посилене PE покриття стрічки надійно захищає з'єднання від зовнішніх подразників, пари, вологи та сонячних променів. Стрічка має високий рівень термостійкості –30 до +70°С. Армований скотч дуже зручний у використанні, легко відривається поперек вручну, проте має високий рівень міцності на поздовжній розрив. Скотч армований Polax посилений 50 мм х 10 м (101-100)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 10 м |
| Армированный скотч | Да |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 50 мм х 10 м |
| Артикул | 101-100 |
| Робочий матеріал | Газобетон, Скло, Кахельна плитка, Гофрокартон, Дерево, Лінолеум, Ковролін, Папір, Шкіра, Гіпсокартон, Пластик, Бетон, Кераміка, Цегла |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Толщина | 240 мкм |
| Рівень адгезії | Високий |
| Температура експлуатації | Від -30 до +70°C |
| Сила адгезії | 16Н/25мм |
| Стійкість до: | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Основа стрічки | РЕ плівка, армована тканинною сіткою |
Информация для заказа
- Цена: 63 ₴



