
Зубило Polax с защитой 300 мм (36-012)
176 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 36-012
+380 (50) 288-80-08
Отдел интернет-продаж- +380 (98) 287-80-08Менеджер отдела интернет-продаж
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зубило Polax із захистом 300 мм (36-012) - це надійний та ефективний інструмент, що стане в нагоді як досвідченим майстрам, так і початківцям у світі будівництва та ремонту. Це унікальне зубило забезпечує надійне і точне виконання різноманітних завдань, завдяки своїй міцній конструкції та спеціальному захисту. Зубило Polax виготовлено з високоякісної сталі, що забезпечує його довгий термін служби і стійкість до навантажень. Цей інструмент прослужить вам багато років. Зубило оснащене спеціальним захистом виготовленого з міцного пластику, який забезпечує безпеку в процесі роботи. Це запобігає випадковим травмам і захищає вас від можливих пошкоджень. Ергономічна рукоятка зубила забезпечує комфортне зчеплення і дозволяє вам працювати навіть протягом тривалих періодів часу без зайвої стомлюваності. Зубило Polax підходить для різних видів робіт, включно з деревообробкою, металообробкою та будівництвом. Це універсальне зубило, яке стане вашим надійним супутником у різноманітних завданнях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Страна производитель | Китай |
| Тип инструмента | зубило |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Форма сечения рабочей части | прямоугольная (плоская) |
| Длина инструмента | 300 мм |
| Вес | 0.524 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сталь |
| Размер | 300х16х23 мм |
| Артикул | 36-012 |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
Информация для заказа
- Цена: 176 ₴


