
Нож строительный Polax усиленный c выдвижным лезвием, винтовой замок 25 мм (23-009)
138 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 23-009
+380 (50) 288-80-08
Отдел интернет-продаж- +380 (98) 287-80-08Менеджер отдела интернет-продаж
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж пластиковий Polax 25 мм з гумовою рукояткою та гвинтовим замком застосовується для порізки різних матеріалів під час будівництва: паперу, картону, гуми, полімерної плівки, бандажних стрічок, а також для виконання безлічі побутових завдань. Є незамінним інструментом для виконання оздоблювальних робіт: розкривання підлогових покриттів та шпалер, зачистки проводів електропроводки, виконання фігурних різів у матеріалах та ін. Головна особливість - має посилений сталевий напрямний пластмасовий корпус. Дизайн та форма ножа сприяють комфортній роботі та зручному положенню інструменту в руці. Ніж оснащений гвинтовим замком, який фіксує лезо в необхідному положенні. Ніж будівельний Polax відрізняється ергономічним дизайном. Прогумована рукоятка сприяє зручному розміщенню інструменту в руці та не стомлюючій роботі. Корпус інструменту виготовлений із міцного пластику та не боїться великого навантаження. Леза зі сталі забезпечать якісну та порізку матеріалів без значних фізичних зусиль. На корпусі є магніт. Ніж будівельний Polax посилений з висувним лезом, гвинтовий замок 25 мм (23-009)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Страна производитель | Китай |
| Тип инструмента | Нож |
| Форм-фактор | выдвижной |
| Длина лезвия | 120 мм |
| Ширина лезвия | 25 мм |
| Длина инструмента | 175 мм |
| Материал ручки | пластмасса |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Пластик із гумовими ручками + метал |
| Особенности | Посилений, металеві напрямні |
| Артикул | 23-009 |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Материал лезвия | Сталь |
| Толщина лезвия | 0,7 мм |
| Длина ножа | 17,5 см |
| Вид леза | Сегментне |
Информация для заказа
- Цена: 138 ₴







