
Скотч армированный Polax клейкая лента синяя 50 мм х 25 м (101-166)
80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 101-166
+380 (50) 288-80-08
Отдел интернет-продаж- +380 (98) 287-80-08Менеджер отдела интернет-продаж
- +380 (50) 011-28-82Вайбер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Армований скотч - універсальний вид будівельного скотчу, що відрізняється підвищеною міцністю, надійністю, еластичністю, ізоляційними та водонепроникними властивостями. Стрічку армовану можна використовувати при виконанні сантехнічних робіт Вона характеризується вологонепроникністю стійкістю до іржі і різних механічних навантажень Саме тому виріб відмінно підходить для герметизації труб, стикування швів і захисту повітряних каналів від вологості і води. У побуті клейка армована стрічка використовується для усунення пошкоджень на різних поверхнях. Виріб застосовується і при упаковці товарів, оскільки гарантовано захистить їх від потрапляння всередину вологи. Завдяки діелектричним властивостям стрічка армована відмінно підходить для ізоляції проводки, будівельних огорож, ремонту автомобілів і т. п. Стрічка армована складається з поліпропіленової основи, покритої клеєм з одного боку. Міцність виробу забезпечують тканинні волокна, які одночасно наділяють стрічку гнучкістю Незважаючи на складну технологію виготовлення, стрічка досить тонка, тому підходить для заклеювання навіть невеликих предметів і ділянок. Скотч армований Polax синій, 50 мм х 25 м (101-166)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-166 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Длина | 25 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | РЕ плівка, армована тканинною сіткою |
| Размер | 50 мм х 25 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 16Н/25мм |
| Стійкість до: | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -30 до +70°C |
| Толщина | 160 мкм |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴


